IV. ročník Vajgarské saně

Termín: 17. 7. 2021

Místo:  Ratmírovský rybník, areál Chaty Ratmírov, Malý Ratmírov

44R8+6G Blažejov, 49.140782, 15.116889, mapa

Pořádá spolek Vajgarská saň z.s. ve spolupráci s Českou asociací dračích lodí. Závod se započítává do žebříčku národního poháru dračích lodí, české národní ligy a Dragon Boat Grand Prix.

Zázemí pro účastníky závodu a diváky bude v rekreačním areálu Chaty Ratmírov (bývalý Slovan) na břehu Ratmírovského rybníka, kde bude po celý den zajištěno i občerstvení. Je zde možnost zapůjčit si různá šlapadla, lodičky, paddleboardy.

Celý den bude zakončen živou hudbou k poslechu a tanci.

Závod je otevřený veřejnosti a mohou se do něho hlásit skupiny závodníků v kategoriích smíšených posádek (vždy minimálně 6 žen), dámských posádek a v kategorii do 18 let. Dále bude vyhlášena kategorie FIRMA, která závodí současně v kategorii MIX či ŽENY, je ale hodnocena i zvlášť, boduje zároveň v Národní lize firemních posádek – na základě podepsané smlouvy o reklamě a vystavené faktury.

Posádka má 20 pádlujících plus jeden bubeník. Pojede se sprint na 200 m a v případě dostatečného zájmu posádek i závod na 1000 m.

Je v plánu složení juniorské posádky do 18 let i z jednotlivých zájemců – ideálně se hlaste předem na email info@vajgarskasan.cz. V den závodu bude v případě volných míst možno tuto posádku ještě doplnit.

Startovné pro dospělé posádky je 6.000, – Kč, pro juniorské posádky je to 1.000, – Kč, kategorie FIRMA má startovné stanoveno na 10.000, – Kč.

Dračí lodě s profesionálním kormidelníkem zajišťuje pořadatel.

Podrobné informace na info@vajgarskasan.cz nebo na telefonu 602 441 813 (předseda spolku Jaromír Semotán).

Přihlášky lze podat elektronicky na tomto odkazu.

 


 

Ubytování:

Možnost ubytování v chatkách či vlastních stanech přímo v místě konání závodu – v případě zájmu kontaktujte provozovatele kempu na info@chatyratmirov.cz či
723 628 583.

Parkování:

Přímo v místě závodu bude vyhrazen prostor pro parkování.

Občerstvení:

Občerstvení v místní restauraci a ve stáncích v areálu závodu.

Předběžný časový harmonogram:

9:00 – 11:00 možnost tréninkových jízd přihlášených posádek (pokud bude mít některá z posádek zájem, lze domluvit individuálně trénink i v týdnu před samotným závodem)
10:00 porada kapitánů
11:00 zahájení závodů
18:00 předpokládaný konec závodů a vyhlášení výsledků
19:00 – ??? volná zábava, živá hudba

Prohlížením tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít