V. ročník Vajgarské saně

Termín: 16. 7. 2022

Místo: POZOR ZMĚNA Rybník Vajgar, areál městské plovárny J. Hradec, Denisova ulice

Pořádá spolek Vajgarská saň z.s. ve spolupráci s Českou asociací dračích lodí. Závod se započítává do žebříčku národního poháru dračích lodí, české národní ligy a Dragon Boat Grand Prix.

Po dvou měsících se vracíme zpět na rybník Vajgar do areálu městské plovárny přímo v Jindřichově Hradci. Bude zde veškeré zázemí pro závodníky a po celý den bude zajištěno i občerstvení. Je zde možnost zapůjčit si různá šlapadla, lodičky, paddleboardy.

Celý den bude zakončen živou hudbou k poslechu a tanci.

Závod je otevřený veřejnosti a mohou se do něho hlásit skupiny závodníků smíšených posádek (vždy minimálně 6 žen), dámských posádek a v kategorii do 18 let. Dále bude vyhlášena kategorie FIRMA, která závodí současně v kategorii MIX či ŽENY, je ale hodnocena i zvlášť, boduje zároveň v Národní lize firemních posádek – na základě podepsané smlouvy o reklamě a vystavené faktury.

Posádka má 20 pádlujících plus jeden bubeník. Pojede se sprint na 200 m a v případě dostatečného zájmu posádek i závod na 1000 m.

Je v plánu složení juniorské posádky do 18 let i z jednotlivých zájemců – hlaste se předem na e-mail info@vajgarskasan.cz. V den závodu bude v případě volných míst možno tuto posádku ještě doplnit.

Startovné pro dospělé posádky je 6.500 Kč, pro juniorské posádky je to 1.000 Kč, kategorie FIRMA má startovné stanoveno na 10.000 Kč.

Dračí lodě s profesionálním kormidelníkem zajišťuje pořadatel.

Další informace na info@vajgarskasan.cz nebo na telefonu 602 441 813 (předseda spolku Jaromír Semotán).

Odkaz na elektronické přihlášky bude zveřejněn pozdějiParkování:

Denisova ulice bude částečně zjednosměrněna směrem z centra a bude možno parkovat přímo v této ulici. Jinak v přilehlých ulicích a parkovištích dle dopravního značení.

Občerstvení:

Občerstvení v místní restauraci a ve stáncích v areálu závodu.

Předběžný časový harmonogram:

9:00 – 11:00 možnost tréninkových jízd přihlášených posádek (pokud bude mít některá z posádek zájem, lze domluvit individuálně trénink i v týdnu před samotným závodem)
10:00 porada kapitánů
11:00 zahájení závodů
18:00 předpokládaný konec závodů a vyhlášení výsledků
19:00 – ??? volná zábava, živá hudba

Prohlížením tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít