VII. ročník Vajgarské saně

 

Termín: 13. 7. 2024

Místo: Rybník Vajgar, areál městské plovárny J. Hradec, Denisova ulice

Pořádá spolek Vajgarská saň z.s. ve spolupráci s Českou asociací dračích lodí. Závod se započítává do žebříčku národního poháru dračích lodí, české národní ligy a Dragon Boat Grand Prix.

Akce se opět koná na rybníce Vajgar v areálu městské plovárny přímo v J. Hradci. Bude zde veškeré zázemí pro závodníky a po celý den bude zajištěno i občerstvení. Je zde možnostzapůjčit si různá šlapadla, lodičky, paddleboardy.slechu a tanci.

Celý den bude zakončen živou hudbou k poslechu a tanci.

Závod je otevřený veřejnosti a mohou se do něho hlásit skupiny závodníků smíšených posádek (vždy minimálně 6 žen)dámských posádek a v kategorii do 18 let. Dále bude vyhlášena kategorie FIRMA, která závodí současně v kategorii MIX či ŽENY, je ale hodnocena i zvlášť, boduje zároveň v Národní lize firemních posádek – na základě podepsané smlouvy o reklamě a vystavené faktury.

Posádka má 20 pádlujících plus jeden bubeník. Pojede se sprint na 200m a na závěr dne trať 1.000m s obrátkou kolem ostrova.

Startovné pro dospělé posádky je 6.500 Kč, pro juniorské posádky je to 1.000 Kč, kategorie FIRMA má startovné stanoveno na 10.000 Kč.

Dračí lodě s profesionálním kormidelníkem zajišťuje pořadatel.

Další informace na info@vajgarskasan.cz nebo na telefonu 602 441 813 (předseda spolku Jaromír Semotán).

 


 
Parkování:
 

Denisova ulice bude částečně zjednosměrněna směrem z centra a bude možno parkovat přímo v této ulici. Jinak v přilehlých ulicích a parkovištích dle dopravního značení.

Občerstvení:

Občerstvení v místní restauraci a ve stáncích v areálu závodu.

Předběžný časový harmonogram:

 

8:00 – 9:00 možnost tréninkových jízd přihlášených posádek (pokud bude mít některá z posádek zájem, lze domluvit individuálně trénink i v týdnu před samotným závodem)
9:00 porada kapitánů
10:00 zahájení závodů
18:00 předpokládaný konec závodů a vyhlášení výsledků
19:00 – ??? volná zábava, živá hudba

 

 Přihlášky zasílejte na info@vajgarskasan.cz, nebo vyplňte do online formuláře na webových stránkách www.dragonboat.cz.

 

Prohlížením tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít